MENU

Test printing

My sticker wall is my street activity, where i am collecting stickers and share them on virtual wall. After 4 years of collecting i know more then 4444 new, inovative projects like bands, artists, brands, startups …. And now i need one support to do it, as well.
This is test of My Sticker Wall hand made t-shirt design. Printing method is linocut. If you want one original peace, to support me, order and wear one. Price is 12€ + shipping to your country from Czechia. Just write me the size and color of tshirt you wish and color of design.
Thank you

My Sticker wall je pouličná aktivita, kde zbieram a zdieľam nálepky nájdené na rôznych stĺpoch sveta. Za viac ako 4 roky som spoznal viac ako 4444 projektov, hlavne hudobné kapely, umelcov, nezávislé značky, začínajúce projekty … A teraz potrebujem aj ja trochu podpory!!!
Toto je skúšobná ručná potlač na detské tričko. Metóda tlače je linoryt. Ak máš záujem o jeden originálny kúsok a zároveň podporu pre MSW, objednaj si. Cena je 12€ +  poštovné do tvojej krajiny z Česka. Stačí ak mi napíšeš želanú veľkosť a farbu trička a prípadne aj farbu potlače.
Ďakujem

Leave a Comment!

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.