www.mystickerwall.com

Mystickerwall - street promo on your screen since 2013.

Mystickerwall, alebo moja nálepková stena, je projekt venovaný pouličnému umeniu, konkrétne nálepkám. Každá nálepka v zbierke má za sebou projekt, ktorý stojí za vzhliadnutie. Či už hľadáš umelca, čo ti namaľuje portrét, tattéra pre svoju novú kérku, hudbu čo ti poteší uši alebo sa len chceš pozrieť, čo robia ľudia na opačnej strane planéty.

Väčšina nálepiek bola nájdená prilepená priamo na ulici, alebo v inom verejnom priestranstve – rozumej v hajzli. V zbierke mám nálepky z rodného Prešova, milovanej Prahy ale aj Bangkoku, Berlína, Palerma, Viedne, New Yorku, Bratislavy, Londýna, Koh Changu, Malorky, Catanie, Mníchova, Sydney aj z mnohých ďalších svetových štítov či známych turistických atrakcií …. no proste z celého sveta.

Nálepky sú triedené podľa krajín, ak ťa zaujímajú nálepky z konkrétneho štátu, podľa jazykov, ak chceš tomu čo nájdeš aj dobre rozumieť, ale hlavne podľa kategórii. Umenie, Hudba, Nakupovanie, Šport, Zábava, Podnikanie ale aj Udalosti. Vyber si čo ťa zaujíma a prezeraj si svet pestrofarebných inšpirácií.

Ak máš aj ty projekt a k nemu nálepku, neboj sa prilepiť. UpLoad je veľmi jednoduchý. Pošleš nám svoj finančný príspevok ktorého výška závisí od tebe. Ten príspevok nám pomáha pokračovať v podpore ďalších a ďalších projektov. Môže to byť 50 centov aj 10€. To záleží na tebe a tvojich možnostiach.
Zároveň nám pošleš obrázok svojej nálepky a link, ktorý chceš propagovať na email: mystickerwall.com@gmail.com. S toho istého mailu ako si platil príspevok na paypal a my ťa budeme kontaktovať.

Len nezabúdaj! nepodporujem politiku, gambling, sex, farmáciu ani iný extrémizmus. Toto je zbierka pre inšpiráciu a spájanie ľudí a nie ich rozdeľovanie.

A ak je tvoja nálepka už v zbierke, môžeš ju použiť ako reklamu. Otvor si svoj link a klikni na červené tlačítko „stick on top“. Za ľubovoľný príspevok dostaneš cool promo. Najlepšie miesto na hlavnej stránke, veľa zdieľania aj bannery na weboch naších partnerov.

www.mystickerwall.com

Be the first to comment

Leave a Reply