www.mystickerwall.com

mystickerwall
mystickerwall - online podpora aj zbierka nálepiek.

Mystickerwall, alebo moja nálepková stena, je projekt venovaný pouličnému umeniu, konkrétne nálepkám. Každá nálepka v zbierke má za sebou projekt, ktorý stojí za vzhliadnutie. Či už hľadáš tattéra pre svoju novú kérku, nevieš akú hudbu si pustiť alebo len sa chceš pozrieť čo robia ľudia na opačnej strane planéty.

Väčšina nálepiek bola nájdená priamo na ulici, kde ju nechal prilepenú autor. V zbierke mám nálepky z rodného Prešova, milovanej Prahy ale aj Bangkoku, Berlína, Palerma, Viedne, New Yorku, Bratislavy, Londýna, Koh Changu, Malorky, Catanie, Mníchova, Sydney, z mnohých svetových štítov aj známych turistických atrakcií …. no proste z celého sveta.

Nálepky sú triedené podľa krajín, ak ťa zaujímajú nálepky len z konkrétneho štátu, podľa jazykov, ak chceš tomu čo nájdeš rozumieť ale hlavne podľa kategórii. Umenie, Hudba, Nakupovanie, Šport, Zábava, Podnikanie ale aj Udalosti. Vyber si čo ťa zaujíma a prezeraj si svet pestrofarebných inšpirácií.

Ak máš aj ty projekt a k nemu nálepku, neboj sa prilepiť. UpLoad je síce spoplatnený, no suma ktorú zaplatíš je úplne na tebe a tvojích možnostiach. Pošleš mi malý príspevok a ja ti pošlem link, kde svoj projekt nahraješ. Ale nezabúdaj, nepodporujem politiky, gambling, sex, farmáciu ani iný extrémizmus. Toto je zbierka pre inšpiráciu a spájanie ľudí a nie ich rozdeľovanie.

A ak je tvoja nálepka už v zbierke, môžeš ju použiť ako reklamu. Otvor si svoj link a cez pole „sticker kicker“ mi pošli ľubovoľný príspevok. Za to sa tvoja nálepka presunie na hlavnú stránku, najlepšie miesto, a bude zdieľaná na socialných sieťach facebook, instagram, twitter aj vk, aby o tvojom projekte vedel celý svet. Možno vystrelí motyka a ty si začneš spolupracu na opačnom konci planéty. Veď doma nie je nikto prorokom.

www.mystickerwall.com

Be the first to comment

Leave a Reply